lovehatetragedy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
lovehatetragedy

Papa Roach. <3
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Вярвате ли в Бог?

Go down 
+2
-candicaness-
chelseasmilex
6 posters
АвторСъобщение
chelseasmilex
forum idiot
chelseasmilex


Брой мнения : 188
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : zacky's pants. (:

Вярвате ли в Бог? Empty
ПисанеЗаглавие: Вярвате ли в Бог?   Вярвате ли в Бог? EmptyПон Авг 10, 2009 2:25 am

Това не е много спам тема,ъхъ
без спам тука.

Аз лично в някои моменти мисля,че няма Господ..но това са лоши моменти..
в други моменти Господ за мен е българин ^^,но като цяло съм 50/50
Върнете се в началото Go down
-candicaness-
In black clouds
-candicaness-


Брой мнения : 48
Join date : 10.08.2009
Age : 29
Местожителство : A city of Evil

Вярвате ли в Бог? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?   Вярвате ли в Бог? EmptyПон Авг 10, 2009 6:22 am

но с една дума - НЕ! Вярвате ли в Бог? 820481


Последната промяна е направена от DropDead-x на Съб Авг 15, 2009 5:33 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ewityyy
born_to_rock
In black clouds
born_to_rock


Брой мнения : 14
Join date : 14.08.2009
Age : 27

Вярвате ли в Бог? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?   Вярвате ли в Бог? EmptyПет Авг 14, 2009 5:36 am

Вървам в нещо, но и аз нз в какво Вярвате ли в Бог? 820481 много се радвам на нещастието на хората, дразня ги, правя на пук и мн хора ми казват, че Бог не прави така и ми казват, че съм сатанистка, защото тези неща които правя аз по прилягали на Сатаната и аз не се мисля за такава, но не съм и никак никак набожна ;DD нз дали сте ме разбрали Вярвате ли в Бог? 201556
Върнете се в началото Go down
darkman2
Reborn
darkman2


Брой мнения : 83
Join date : 22.08.2009
Age : 32

Вярвате ли в Бог? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?   Вярвате ли в Бог? EmptyПон Авг 24, 2009 5:43 pm

Аз съм атеист и не вярвам в Бог, но християнските ценности и добродетели заслужават уважение и признание. Благодарение на тях народът ни се е съхранил през вековете. Вярвам в силата на разума и на сърцето. Моят Бог е вътре в мен и е само за мен. Всеки човек сам избира какъв живот да живее. Много се двоумя дали има съдба или е просто плод на случайност.
Възхищавам на източната философия - на бъдизма, даоизма и дзенизма. Мъдри народи с интересна култура. Ако прочетете нещо от тях няма да съжалявате и животът ви може да намери друг смисъл. Мотивираща и оптимистична философия.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg.wikipedia.org
Gunslinger^^
Reborn
Gunslinger^^


Брой мнения : 52
Join date : 10.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Вярвате ли в Бог? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?   Вярвате ли в Бог? EmptyВто Авг 25, 2009 4:14 am

ъмм не вярвам..просто защото животът ми е отнел прекалено мнгоо..а по мое мнение ако го имаше т.н. Бог нямаше да е така ;) не мога да го обясня точно..с една дума не вярвам ;)
Върнете се в началото Go down
http://unholyxconfessions.forumotion.com/forum.htm
morphine
In black clouds
morphine


Брой мнения : 11
Join date : 09.09.2009
Местожителство : miles away from nowhere.

Вярвате ли в Бог? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?   Вярвате ли в Бог? EmptyПет Сеп 11, 2009 9:13 pm

Gunslinger^^ написа:
животът ми е отнел прекалено мнгоо..а по мое мнение ако го имаше т.н. Бог нямаше да е така ;)

Ъм, не знам дали за това трябва да виниш Бог. Така де, по същата логика: дадени култури си имат богове, но няма народ, в който всеки да е богат [или да свързва двата края], да е здрав и читав. По принцип несполуките на хората са, за да проверят вярата им. Други, като например вродените увреждания, са един вид наказание за предни поколения. You know - майка ти, например, е съгрешила; за да се поучи, детето й се ражда с накакъв недостатък, защото в повечето случай за родителя винаги най-ценно е детето. Ако един човек страда цял живот, но не губи вярата си, ще бъде възнаграден след края на страданията си. Мнооого взех да философствам. xD Ениуей, не знам дали да съм сигурна в думите си, но имахме задължителен кръжок Религия в училище иии когато не драсках нещо в някоя тетрадка, слушах. ;D
Доколкото за вярата - ами, да, може да се каже, че вярвам, но не съм от обсебените по Господ, ходещи всяка Неделя и всеки по-специален ден на църква, хора. You know: има Бог и той е във всеки, независимо дали е християнин, католик, будист и т.н. Просто нещо, на което да се оповаваш. Dunno. xD
Върнете се в началото Go down
http://www.aneella.deviantart.com/
Sponsored content





Вярвате ли в Бог? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?   Вярвате ли в Бог? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вярвате ли в Бог?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
lovehatetragedy :: March Out Of The Darkness :: World Around You-
Идете на: