lovehatetragedy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
lovehatetragedy

Papa Roach. <3
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Вафлички и храсти!!!

Go down 
+4
-candicaness-
Reckless
Gunslinger^^
chelseasmilex
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Reckless
Ageless
Reckless


Брой мнения : 145
Join date : 09.07.2009
Местожителство : place only the dead know

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyСря Авг 26, 2009 8:02 pm

не ти отива невинния поглед Вафлички и храсти!!! - Page 2 105784
Върнете се в началото Go down
chelseasmilex
forum idiot
chelseasmilex


Брой мнения : 188
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : zacky's pants. (:

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyСря Авг 26, 2009 10:23 pm

Шт бе Вафлички и храсти!!! - Page 2 13250
Върнете се в началото Go down
darkman2
Reborn
darkman2


Брой мнения : 83
Join date : 22.08.2009
Age : 32

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyЧет Авг 27, 2009 2:49 am

Трима сме online. Това е постижение. Още двама и стигаме великия рекорд от 5 души Вафлички и храсти!!! - Page 2 250578
Дали скоро ще стигнем 6 online?
Върнете се в началото Go down
http://www.bg.wikipedia.org
Reckless
Ageless
Reckless


Брой мнения : 145
Join date : 09.07.2009
Местожителство : place only the dead know

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyЧет Авг 27, 2009 2:52 am

Опитай се ти да доведеш хора и тогава да видим ;].
Върнете се в началото Go down
chelseasmilex
forum idiot
chelseasmilex


Брой мнения : 188
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : zacky's pants. (:

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyЧет Авг 27, 2009 3:00 am

Сериозно,да не мислиш,че не сме се постарали?
Казвали сме на хората в impulse,last.fm & vbox7.

А тва,че някои се регнаха,но не участват..
Вафлички и храсти!!! - Page 2 41151
Върнете се в началото Go down
darkman2
Reborn
darkman2


Брой мнения : 83
Join date : 22.08.2009
Age : 32

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyЧет Авг 27, 2009 3:10 am

Жалко е наистина. Затова аз ще се пробвам да намеря някого.Ще слагам темички, които може да заинтригуват някого(може пък и никого):-) За този форум аз разбрах от потребител от vbox,който ми беше писал. Дано да бъдем повече и за по-дълго време. След 15 септември започвам засилено уроци за кандидатсване и може и да не бъда толкова активен, както сега. Но ще продължавам да си драскам коментарчета Вафлички и храсти!!! - Page 2 599473 от време на време.
Как са ви потребителските имена във vbox7 ?
Върнете се в началото Go down
http://www.bg.wikipedia.org
chelseasmilex
forum idiot
chelseasmilex


Брой мнения : 188
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : zacky's pants. (:

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyЧет Авг 27, 2009 3:12 am

Аз не използвам vbox,страшно ми е тъп. Вафлички и храсти!!! - Page 2 492373
Върнете се в началото Go down
darkman2
Reborn
darkman2


Брой мнения : 83
Join date : 22.08.2009
Age : 32

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyЧет Авг 27, 2009 3:20 am

youtube ли? Аз и там имам регистрация, но не го използвам толкова често.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg.wikipedia.org
chelseasmilex
forum idiot
chelseasmilex


Брой мнения : 188
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : zacky's pants. (:

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyЧет Авг 27, 2009 1:51 pm

Мислех,че говорим за vbox. :/
Върнете се в началото Go down
darkman2
Reborn
darkman2


Брой мнения : 83
Join date : 22.08.2009
Age : 32

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyЧет Авг 27, 2009 9:19 pm

Aко не използваш vbox, тогава youtube ли използваш? Това имах предвид.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg.wikipedia.org
chelseasmilex
forum idiot
chelseasmilex


Брой мнения : 188
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : zacky's pants. (:

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyЧет Авг 27, 2009 9:36 pm

Аха ясно. Ми да използвам ютуб много често. (:
Върнете се в началото Go down
darkman2
Reborn
darkman2


Брой мнения : 83
Join date : 22.08.2009
Age : 32

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2009 1:33 am

Eхооооооо. Какво ще става с асоциациите. Толкова ли не се сещате за думи? Вафлички и храсти!!! - Page 2 760912
Върнете се в началото Go down
http://www.bg.wikipedia.org
Reckless
Ageless
Reckless


Брой мнения : 145
Join date : 09.07.2009
Местожителство : place only the dead know

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2009 2:24 am

ся кво
ш ни ръчкаш да играем изтърканите игрички ли =|
Върнете се в началото Go down
darkman2
Reborn
darkman2


Брой мнения : 83
Join date : 22.08.2009
Age : 32

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2009 2:55 am

Reckless написа:
ся кво
ш ни ръчкаш да играем изтърканите игрички ли =|

Ми тогава за какво е този форум? Който се интересува от Papa roach и сам ще си намери информация за групата, ще си слуша песни и ще си намери по друг начин фенове,които слушат групата. Тогава целият форум е безсмислен и пълна загуба на време. Играта наистина е изтъркана, но по този начин се опитваме да опознаем начина на мислене на потребителите. Играта е интересна и защото може да провокира много теми на разговор.
Ако искате да си пишете вашите ... с другата админка, можехте да си използвате и skype.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg.wikipedia.org
chelseasmilex
forum idiot
chelseasmilex


Брой мнения : 188
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : zacky's pants. (:

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2009 3:43 am

Тогава не виждам що си тук?
И като не ти харесват нашите "..." знаеш. (:
Върнете се в началото Go down
Reckless
Ageless
Reckless


Брой мнения : 145
Join date : 09.07.2009
Местожителство : place only the dead know

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2009 4:00 am

Форума е за групата, не за да спамим ^^. Т'ва, че за тебе е безсмислен, ако няма шибани игрички, мене въобще не ме грее. Който иска ще играе, няма да ръчкаш никой. Забранявам ти. За мен играта е глупава.
Също, Слънце, внимавай как ми говориш, защото АЗ имам властта тук и АЗ (и съответно chelseasmilex) мога да ти кажа да пишеш ли или да не пишеш нещо.
Ако не бях админ щях да си държа езика зад зъбите и просто да кажа "Просто попитах >_<". Съветвам те в бъдеще
и ти да си мериш думите. ^.^

А и да допълня - в момента съм в едно такова настроение дето е по-добре за хората да не ми се правят на много знаещи и да не противоречат ;].
Върнете се в началото Go down
Gunslinger^^
Reborn
Gunslinger^^


Брой мнения : 52
Join date : 10.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2009 6:27 am

спокойно дишай Ру... ууу сааа..
айде като едни тру хипита се напушете *и тя ше се присъедини* айде пийс
пич..трябва да си съгласен с тях..все пак форума си е техен и те си решават кво да правят с него ;]
Върнете се в началото Go down
http://unholyxconfessions.forumotion.com/forum.htm
Reckless
Ageless
Reckless


Брой мнения : 145
Join date : 09.07.2009
Местожителство : place only the dead know

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2009 6:52 pm

Спокойна съм ^^.
Върнете се в началото Go down
Gunslinger^^
Reborn
Gunslinger^^


Брой мнения : 52
Join date : 10.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2009 10:28 pm

гууд гоуст *мята салата* хД
Върнете се в началото Go down
http://unholyxconfessions.forumotion.com/forum.htm
chelseasmilex
forum idiot
chelseasmilex


Брой мнения : 188
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : zacky's pants. (:

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2009 11:56 pm

Вафлички и храсти!!! - Page 2 492373 *погледът ми,когато виждам напушена Ру и напушен Педи*

Върнете се в началото Go down
darkman2
Reborn
darkman2


Брой мнения : 83
Join date : 22.08.2009
Age : 32

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 12:52 am

Reckless написа:
Форума е за групата, не за да спамим ^^. Т'ва, че за тебе е безсмислен, ако няма шибани игрички, мене въобще не ме грее. Който иска ще играе, няма да ръчкаш никой. Забранявам ти. За мен играта е глупава.
Също, Слънце, внимавай как ми говориш, защото АЗ имам властта тук и АЗ (и съответно chelseasmilex) мога да ти кажа да пишеш ли или да не пишеш нещо.
Ако не бях админ щях да си държа езика зад зъбите и просто да кажа "Просто попитах >_<". Съветвам те в бъдеще
и ти да си мериш думите. ^.^

А и да допълня - в момента съм в едно такова настроение дето е по-добре за хората да не ми се правят на много знаещи и да не противоречат ;].

Целият форум тогава е оспамен. Самите админи яко спамят, пък какво остава за другите потребители. Неточен аргумент! Асоциативните игри са за опознаване и ги има в почти всички големи форуми - не са шибани. Освен сериозни теми има и отдели за всичко и за всекиго. Не ръчкам никого. Просто трябваше да кажеш: Не ми се игае. Казваш само твоето мнение. А другите? Дали и те мислят като теб. Забраняваш ми Вафлички и храсти!!! - Page 2 250578 . Съжалявам, Слънце, ама пък аз не приемам недобре аргументирани забрани. Забраняваш ми да пише неща, които не ви се нравят Вафлички и храсти!!! - Page 2 483103 Използваш властта си като админ, за да правиш каквото си искаш и да престъпваш правилата на форума - вашите правила. Ако приемем, че твоят форум е държава, но начинът на управление от твоя страна се нарича деспотизъм и тирания.Чрез мнението си не съм засегнал никого. Ваш е форумът, ваша е й властта. Ако те дразня - дайте ми бан и се успокой, но не ми заповядвай.
chelseasmilex написа:
Тогава не виждам що си тук?
И като не ти харесват нашите "..." знаеш. (:
Много си права. И аз не знам какво правя тук. Може би ми хареса да си драскам коментари, защото не бях писал от доста време по форуми Вафлички и храсти!!! - Page 2 3804 Понякога вашите ... ме разсмиват Вафлички и храсти!!! - Page 2 552381 , понякога ми стават изтъркани Вафлички и храсти!!! - Page 2 41151
Gunslinger^^ написа:
пич..трябва да си съгласен с тях..все пак форума си е техен и те си решават кво да правят с него ;]
Всеки си има мнение и не може да си сългасен абсолютно винаги. Критиката винаги е градивна. Когато някой ме критикува, показва грешките ми, които не мога да видя сам. Аз си казвам мнението за добро, а не да ги дразня. И без това много сух стана форума. Няма никакъв характер.Което не ви харесва - казвайте си го. Затова и темата е Вафлички и храсти!
С оглед на предстоящия ми бан Вафлички и храсти!!! - Page 2 552381 , това е последният ми пост. Приятно ми беше да си пишем Вафлички и храсти!!! - Page 2 975388
Върнете се в началото Go down
http://www.bg.wikipedia.org
Gunslinger^^
Reborn
Gunslinger^^


Брой мнения : 52
Join date : 10.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 1:00 am

яя напушване къде *оглежда се* хД

иначее..педю мой..ти мен не искаш никога да ме виждаш напушена,повярвай хД
Върнете се в началото Go down
http://unholyxconfessions.forumotion.com/forum.htm
Reckless
Ageless
Reckless


Брой мнения : 145
Join date : 09.07.2009
Местожителство : place only the dead know

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 1:01 am

Йеа разсмя ме ^^.
Тази тема е за спам..., за тва тука се спами. Ще си използвам властта както си искам. На тебе като не ти харесва си свободен да си отидеш. Форумът не е държава така че... :)). И мога да ти забраня да, щот тука имам власт, а ти не. Тва е положението. И ти го направи тва сичкото на голям въпрос, а аз просто питах дали ш ни караш да ти играем игрите дето пускаш. Като няа хора няма как да е интересно нали се сещаш. Трима човека с игри и без игри къв е смисъла?
Вафлички и храсти!!! - Page 2 899693
ай ай еми .. чао щом искаш ^.^

Едит: ууу салатаа *влажен поглед*
Върнете се в началото Go down
chelseasmilex
forum idiot
chelseasmilex


Брой мнения : 188
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : zacky's pants. (:

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 6:18 am

Тоогава си направи твой форум и си пускай в него твоите "..." с някой загорял пич. (:


Защо ако си напушена мога да педофилствам над теб Вафлички и храсти!!! - Page 2 790220
Не мога да се сдържа да не коментирам *влажен поглед*
или може би ще се,защото нямате 18...не че аз имам,но това е съвсем друга тема. Вафлички и храсти!!! - Page 2 55272 Вафлички и храсти!!! - Page 2 105784 Вафлички и храсти!!! - Page 2 105784
Върнете се в началото Go down
Gunslinger^^
Reborn
Gunslinger^^


Брой мнения : 52
Join date : 10.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 EmptyНед Авг 30, 2009 6:59 am

ти винаги можеш Вафлички и храсти!!! - Page 2 8373 Вафлички и храсти!!! - Page 2 8373
Върнете се в началото Go down
http://unholyxconfessions.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вафлички и храсти!!!   Вафлички и храсти!!! - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вафлички и храсти!!!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
lovehatetragedy :: March Out Of The Darkness :: World Around You-
Идете на: