lovehatetragedy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
lovehatetragedy

Papa Roach. <3
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Slipknot

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
chelseasmilex
forum idiot
chelseasmilex


Брой мнения : 188
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : zacky's pants. (:

Slipknot Empty
ПисанеЗаглавие: Slipknot   Slipknot EmptyПон Авг 10, 2009 4:03 am

Slipknot (транскрипция: Слипнот) е американска метъл група от щата Айова формирана през 1995 година. В момента албумите на Slipknot се издават от Roadrunner Records, като в САЩ групата има платинени продажби.

През 2006 година Слипнот печелят Грами за най-добро метъл изпълнение с песента Before I Forget.

Известни са и с честите си язяви на пътуващия метъл/рок фестивал Озфест.


Изявления на сцена

Слипнот са изключително известни с боя си на сцената. „Няма концерт без бой“ — казва #8 Кори Тейлър(вокалът на групата). Често, решават да измислят нещо умопобъркано — „за радост на феновете“.Използват вода, огън, пиро ефекти, светлини и всякакви други неща. „Това за нас не е концерт… Това е все едно пеем на приятели“ — усмихва се #1 Джой Джордисън. „Не е радост само за феновете, а и за нас“ — доизказва го #3 Крис Фен.

Членове на групата

Сегашни

*
1. 1 Сид Уилсън
2. 2 Джой Джордисън
3. 3 Пол Грей
4. 4 Крис Фен
5. 5Джеймс Рут
6. 6 Крек "133" Джоунс
7. 7 Шон "Clown"
8. 8 Мик Томпсън
9. 9 Кори Тейлър

Бивши

* Андерс Колсефини
* Грег Уелтц
* Джош Брейнард
* Брандън Дарнър
* Куан Нонг
* Патрик Нюурд
* Дони Стийл

Slipknot Slipknot_d


Върнете се в началото Go down
-candicaness-
In black clouds
-candicaness-


Брой мнения : 48
Join date : 10.08.2009
Age : 29
Местожителство : A city of Evil

Slipknot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot EmptyПон Авг 10, 2009 7:37 am

може да съм ги позабравила
но още ги обичам
и настръхвам само като ги чуяя
и който не ги харесва си е негов проблема
защото много "разбирачи" ми разправят, че слипнот са позьорска група
ами истината е че са страхотна група
и не "позьорска", просто са успешни музиканти... Slipknot 250578
колкото и дебилно да го казвам Slipknot 483103


Последната промяна е направена от DropDead-x на Пон Авг 10, 2009 7:38 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ewityyy
chelseasmilex
forum idiot
chelseasmilex


Брой мнения : 188
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : zacky's pants. (:

Slipknot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot EmptyПон Авг 10, 2009 7:37 am

Страхотни са.
Любимата ми група след Севънфолд.
Слипнот са велики,няма спор,обожавам ги.
Имам голям респект към тях и тяхната музика,признавам че не съм чак true maggot,но имам нещо от него в мене.
Обичам Крис Фен. <3333
Върнете се в началото Go down
darkman2
Reborn
darkman2


Брой мнения : 83
Join date : 22.08.2009
Age : 32

Slipknot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot EmptyПон Авг 24, 2009 6:44 pm

Противни са ми да ги гледам, пък камо ли да ги слушам. Някакви психари дето само се дерат, песни за депресари или агресивни загубеняци.Не знам какво ви кефи в тях. Има толкова много по-достойни за слушане и уважение групи.Имам впечатлението, че повечето,които ги слушат,са някакви наркоманчета.Пък точно и във форума за Papa Roach ще ги сложили. Slipknot 32296

Админ едит: Слънчице, защо са тия големи букви?! Във форумите това се приема като повишаване на тона и не е особено приятно. Явно не си запознат много, с това което се случва по форумите. Правя ти 4та забележка... При следваща ще има наказания :).
Върнете се в началото Go down
http://www.bg.wikipedia.org
chelseasmilex
forum idiot
chelseasmilex


Брой мнения : 188
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : zacky's pants. (:

Slipknot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot EmptyВто Авг 25, 2009 2:50 am

darkman2 написа:
Противни са ми да ги гледам, пък камо ли да ги слушам. Някакви психари дето само се дерат, песни за депресари или агресивни загубеняци.Не знам какво ви кефи в тях. Има толкова много по-достойни за слушане и уважение групи.Имам впечатлението, че повечето,които ги слушат,са някакви наркоманчета.Пък точно и във форума за Papa Roach ще ги сложили. Slipknot 32296



Така аз като един истински фен на Слипнот не мога да се въздържа да не коментирам:

Първо,изобщо не съм съгласна,че са противни и психари - но това си е твое мнение както и да е ще го преглътна.
Значи това,че носят маски мисля,че също ти влияе на мнението - за това ли мислиш,че са психари?Маските са запазената марка на Слипнот.
Значи по твоята логика щом ги харесвам,значи съм наркоманка и 'депресирана и агресивна загубенячка'? Не мисля.
И песните им не са за депресари - не виждам смисъл да говориш така,като не познаваш текстовете им. Ако нямаш против ще те светна - песните са атеистки и да,агресивни за шитните ставащи по целия свят. Има и за любов,но са представени от тъмната страна. А тва,че се дерат,метал без "дране" за къде? Slipknot 492373

Искам да добавя,че ми направи впечатление,и те харесах като характер,но какт виждаш всичко се срутва по някое време...

Slipknot 709171
Върнете се в началото Go down
Morella
In black clouds
Morella


Брой мнения : 12
Join date : 13.08.2009

Slipknot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot EmptyВто Авг 25, 2009 4:03 am

Ама ти голям разбирач се извъди бе Slipknot 250578 Психари-та как го реши това?Заради маските ли?Да не са единствените с маски,бе моето момче?А това за по-добри групи-всеки си решава какво ще слуша и какво ще му харесва и ти не си никой,че да го съдиш,че е наркоман...Текстовете на песните им са много смислени и има доста истини в тях,така че 1во слушай песните,погледни текстовете и после съди =)
Върнете се в началото Go down
Gunslinger^^
Reborn
Gunslinger^^


Брой мнения : 52
Join date : 10.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Slipknot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot EmptyВто Авг 25, 2009 4:12 am

ъм не са ми от най-любимите групи
ама не отричам,че са супер добри и имат много яки песни ^^
Върнете се в началото Go down
http://unholyxconfessions.forumotion.com/forum.htm
darkman2
Reborn
darkman2


Брой мнения : 83
Join date : 22.08.2009
Age : 32

Slipknot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot EmptyВто Авг 25, 2009 4:26 pm

Най-сетне живна форума. Трябва явно да засегнеш някого, за да се разпишете Slipknot 3804

Слушал съм някои от песните им и съл чел текстове. Не ме впечатли групата и това е. А щом е форум всеки има право да си изкаже мнението. Това си е ваш проблем,че не го харесвате. Спокойно можех и да подмина темата за Slipknot, но не го направих, защото реших да съм честен. Мразя лицемерито и затова казвам тоа, което мисля .И ти не си никоя, че да ми забраниш да го правя. Не съдя наркоманите.Животът си е техен и нека си го пропиляват, както искат.Няма наркоман,който да не е съжалявал за стореното след години. Тестовете им са доста смислени и има доста истини в тях- та то оставаше и да нямат смисъл Slipknot 552381 Едва ли ще съществува дълго време група,акотестовете са безсмислени, а за истината -винаги е много отностително нещо - за тях е една, за други друга.
А и относно маските - никога не ми е харесвал този начин за привличане на внимание. От какво се срамуват, за да си покажат лицата?
Групи като Nickelback и Rise against ме впечатляват с текстовете и музиката си стотици пъти повече. Papa roach и Linkin park пък е излишно да коментирам. Всеки знае тяхното величие.
Върнете се в началото Go down
http://www.bg.wikipedia.org
chelseasmilex
forum idiot
chelseasmilex


Брой мнения : 188
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : zacky's pants. (:

Slipknot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot EmptyВто Авг 25, 2009 10:03 pm

Разбира се,че можеш да си кажеш мнението,но това твоето беше меко казано преувеличено,и премина в обиждане.
Вярно е,че нямам право да ти забранявам,но съм админ в тоя форум и щом не спазваш правилата мога и да те банна,но няма да го направя де.

И това,че теб не ти харесва начина,по който привличат внимание (според тебе това са маските им - според мене това е СТРАХОТНАТА ИМ МУЗИКА;),те няма да се съобразят с тебе (: и мисля,че това е една от първите групи с маски (може и да греша!),но е..донякъде оригинално и ми харесва.И смятам,че и на други хора им харесва също.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Slipknot Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Slipknot   Slipknot Empty

Върнете се в началото Go down
 
Slipknot
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
lovehatetragedy :: March Out Of The Darkness :: Музика-
Идете на: