lovehatetragedy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
lovehatetragedy

Papa Roach. <3
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 За Джейкъби Шадикс

Go down 
+5
born_to_rock
blood drunker
Whisskas
-candicaness-
chelseasmilex
9 posters
АвторСъобщение
chelseasmilex
forum idiot
chelseasmilex


Брой мнения : 188
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : zacky's pants. (:

За Джейкъби Шадикс Empty
ПисанеЗаглавие: За Джейкъби Шадикс   За Джейкъби Шадикс EmptyНед Авг 09, 2009 9:07 pm

Джейкъби Дакота Шадикс (на английски: Jacoby Dakota Shaddix) е вокалист на рок групата Папа Роуч.


Ранен живот

Шадикс учи в средно училище Vacaville High School, Калифорния. Той има двама братя, Брайсън и Тревър. Неговите родители се развеждат през 1982 година, когато е на шест (на това е посветена песента Broken Home). В своите млади години Джейкъби работи като портиер. Като дете свири на кларинет и е запален по футбола.

Личен живот
Джейкъби се жени за своето гадже от гимназията, Кели. Те имат две деца, по големият им син се казва Makaile Cielo Shaddix и е роден на 24 март 2002 година, а по-малкият им син се казва Jagger Shaddix и е роден на 13 септември 2004 година.

През своята кариера Джейкъби се бори с алкохолна зависимост, но сега той е чист и трезвен.

Татуировки
Коби е известен с огромния си брой татуировки. Така например, от дясното рамо се показва надгробна плоча с надпис: „Тук почива Джейкъби Дакота Шадикс“, „Роден без нищо, умиращ със всичко“, на врата си Шадикс има татуиран китайски символ, означаващ любов, също така той има татуировки на двете си ръце: дясната казва любов, а лявата омраза.

Псевдоними

Шадикс използва доста псевдоними, най-популярен от които е Коби Дик (Coby Dick), но той е използван до 2001. Други негови прякори са Джони Водка (Jonny Vodka) и Дакота Голд (Dakota Gold).

Музикална кариера

Джейкъби е повлиян от Motley Crue, Nine Inch Nails, Faith No More, Social Distortion, Red Hot Chili Peppers, Rage Against the Machine, MC5, Stone Temple Pilots и Fugazi. Любимите му филми са Memento и The Blair Witch Project, а неговите любими книги са The Power of Now и Days of War, Nights of Love.

Papa Roаch

Един от създателите на Папа Роуч, Шадикс е вокалист от 1993 година. Групата покорява класациите на MTV със своя хит Last Resort.

Fight the Sky

Шадикс също така е и вокалист на групата Fight the Sky.

Други проекти

Джейкъби е водещ на шоуто Scarred, излъчвано по MTV.

За Джейкъби Шадикс 13z9u93
Върнете се в началото Go down
-candicaness-
In black clouds
-candicaness-


Брой мнения : 48
Join date : 10.08.2009
Age : 29
Местожителство : A city of Evil

За Джейкъби Шадикс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Джейкъби Шадикс   За Джейкъби Шадикс EmptyПон Авг 10, 2009 4:58 am

много му се кефя
един от любимите ми вокали евър ^^
аа, и освен тва вторият плакат в стаята ми е негов
*щото трябваше да ги махам и пощадих 2* За Джейкъби Шадикс 770849 За Джейкъби Шадикс 770849
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/ewityyy
Whisskas
In black clouds
Whisskas


Брой мнения : 15
Join date : 12.08.2009
Age : 31
Местожителство : Over the rainbow

За Джейкъби Шадикс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Джейкъби Шадикс   За Джейкъби Шадикс EmptyСря Авг 12, 2009 11:10 pm

уу страхотен е За Джейкъби Шадикс 632919
сред почетните места в моя топ 5 най-добри вокали е За Джейкъби Шадикс 556763 За Джейкъби Шадикс 556763
Върнете се в началото Go down
blood drunker
In black clouds



Брой мнения : 11
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Местожителство : Pleven

За Джейкъби Шадикс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Джейкъби Шадикс   За Джейкъби Шадикс EmptyПет Авг 14, 2009 3:42 am

И на мен ми е любим вокал,немога да си намеря негови плакати имам само един негов и все пак е мнооого привлекателен мъж За Джейкъби Шадикс 770849 За Джейкъби Шадикс 770849 За Джейкъби Шадикс 770849
Върнете се в началото Go down
born_to_rock
In black clouds
born_to_rock


Брой мнения : 14
Join date : 14.08.2009
Age : 27

За Джейкъби Шадикс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Джейкъби Шадикс   За Джейкъби Шадикс EmptyПет Авг 14, 2009 5:22 am

Най-готиния вокал!!!! Много е пекан Шадикс... но искам да питам не е ли по-правилно Джакоби, в началото и аз мислех, че е Джейкъби, но така ще се казва ако е българин, но по песни и интервюта съм чувала да го наричат Джакоби :))
а и между другото изобщо не харесвам жена му, мяза ми на няква к*рва За Джейкъби Шадикс 462577 За Джейкъби Шадикс 462577 За Джейкъби Шадикс 462577 За Джейкъби Шадикс 820481 За Джейкъби Шадикс 820481 За Джейкъби Шадикс 820481 За Джейкъби Шадикс 820481 За Джейкъби Шадикс 820481 За Джейкъби Шадикс 820481

Едит: ако може по-малко емотки използвай;
chelseasmilex
Върнете се в началото Go down
chelseasmilex
forum idiot
chelseasmilex


Брой мнения : 188
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : zacky's pants. (:

За Джейкъби Шадикс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Джейкъби Шадикс   За Джейкъби Шадикс EmptyПет Авг 14, 2009 5:24 am

Всъщност да,може и Джакоби да е;но нали си знаем,че си е Шадикс. ^^
Бтв да,жена му е СТРАШНА курва,имам я дори в майспейс,говори постоянно за Коби;в по-точно говори за вокалиста на Папа Роуч,а не за Коби..явно за тва се е омъжила за него. >_<
Ше я биеме ли?
За Джейкъби Шадикс 43677
Върнете се в началото Go down
Bringer_of_Darkness
In black clouds
Bringer_of_Darkness


Брой мнения : 1
Join date : 14.08.2009
Age : 30
Местожителство : Sofia

За Джейкъби Шадикс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Джейкъби Шадикс   За Джейкъби Шадикс EmptyПет Авг 14, 2009 7:47 am

Эа мен той е най-добрият вокал на всички времена...много му се кефа За Джейкъби Шадикс 632919 За Джейкъби Шадикс 632919 За Джейкъби Шадикс 632919 За Джейкъби Шадикс 632919

админ едит; намалих ти аватара. прекалено голям беше.
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:bringer_of_darkness
darkman2
Reborn
darkman2


Брой мнения : 83
Join date : 22.08.2009
Age : 32

За Джейкъби Шадикс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Джейкъби Шадикс   За Джейкъби Шадикс EmptyНед Авг 23, 2009 1:56 am

Един от любимите ми вокалисти. Влиза в челната ми петица. Не ми харесва обаче новата му визия от албума Metamorphosis. Бях разочарован и от самия албум- само няколко песни ми харесаха, но са далече от великите Last resort, She loves me not, Scars и прочие . Беше с по-добра визия преди и исрено се надявам да се върне към нея. Метаморфозата му не беше положителна поне за фен като мен,който го слуша от около 5 години. Наистина хора, визията му сега страшно ме дразни. За Джейкъби Шадикс 3804
Като глас продължава да ме кефи. Супер се куфее с PaPa rOaCh
Върнете се в началото Go down
http://www.bg.wikipedia.org
Reckless
Ageless
Reckless


Брой мнения : 145
Join date : 09.07.2009
Местожителство : place only the dead know

За Джейкъби Шадикс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Джейкъби Шадикс   За Джейкъби Шадикс EmptyПет Сеп 04, 2009 9:26 pm

Има адски глас и тоолкова хубав ^^ За Джейкъби Шадикс 263121 .
Върнете се в началото Go down
zidix
In black clouds



Брой мнения : 34
Join date : 04.09.2009
Age : 32
Местожителство : Пловдив

За Джейкъби Шадикс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Джейкъби Шадикс   За Джейкъби Шадикс EmptyСъб Сеп 05, 2009 7:30 pm

Страхотен глас и баси диапазона има :д Като чух за 1ви път Fight The Sky дори не подозирах че е той ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За Джейкъби Шадикс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Джейкъби Шадикс   За Джейкъби Шадикс Empty

Върнете се в началото Go down
 
За Джейкъби Шадикс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
lovehatetragedy :: The Addicts :: Jacoby Shaddix-
Идете на: